Шановні клієнти, замовлення на вівторок, четвер і суботу приймаються за день з 9 до 16 години

Увага! Кількість товару обмежена. Тимчасово робимо доставку тільки в ближні до магазину райони (Солом‘янський, Голосіївський, Печерський, Шевченківський, Святошинський, Софіївську та Петропавлівську Борщагівку). Замовлення приймаємо з 9:00 до 16:00 за день до дня відправки, тобто в понеділок, середу та п’ятницю (дні доставки – вівторок, четвер і субота). Можливий самовивіз.

Бажаєте насолодитися улюбленими напівфабрикатами від «Галі Балуваної» не виходячи з дому? Без проблем – замовляйте у нас кур’єрську доставку до дверей.

Що для цього потрібно?

  • Оберіть товар на суму від 500 грн (для ближніх районів*) та на 1000 грн (для віддалених районів Києва);
  • Зробіть замовлення на сайті або у Viber за номером 067 362 68 72 або в нашій Viber-спільноті. Можливі зміни найменування продукції, по завчасному узгодженню з клієнтом.

Коли чекати замовлення?

Доставка продукції відбувається 3 рази на тиждень: по вівторках, четвергах і суботах з 14:00 до 21:00 (кур’єр зателефонує вам за 10-20 хв до приїзду).

Як здійснити оплату замовлення?

Оплатити продукцію та доставку можна прямо на сайті, готівкою чи карткою по терміналу при отриманні продукції. Будь ласка, повідомляйте про зручний для вас спосіб оплати заздалегідь!

Скільки коштує доставка?

Для ближніх районів (*Солом’янського, Голосіївського, Печерського, Святошинського, Шевченківського, а також для Софіївської та Петропавлівської Борщагівки) вартість доставки складає 50 грн, а для віддалених районів – 100 грн.

Якщо у вас виникли будь-які запитання стосовно доставки наших страв, будь ласка, зателефонуйте нам за номером, вказаним угорі цієї сторінки й ми обов’язково вам допоможемо!

Go top